ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  KOMUNIKATY DLA PRASY  

Gdańsk: konferencja „Przewozy drogowe Polska – Iran” - zapraszamy dziennikarzy

Po raz pierwszy od dziesiątek lat odbędzie się spotkanie przedsiębiorców z branży transportowej Iranu i Polski. Inicjatorem rozmów gospodarczych jest Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, a ich głównym celem jest rozszerzenie wymiany handlowej i intensyfikacja przewozów drogowych między obydwoma krajami oraz odnowienie umowy o międzynarodowych przewozach drogowych z 1976 roku.

W konferencji „Polska – Iran: warunki wykonywania przewozów drogowych”, która odbędzie się w dniach 11 i 12 maja w Gdańsku, wezmą udział przedstawiciele irańskich instytucji i organizacji przewoźników, w tym Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Iranu, Irańskiej Izby Handlu, Przemysłu, Kopalń i Rolnictwa oraz Stowarzyszenia Żeglugi Iranu. Polskich przedsiębiorców reprezentować będzie Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, obecni będą również przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Konferencję otworzą wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit oraz ambasador Islamskiej Republiki Iranu w Polsce Ramin Mehmanparast.

Część otwarta dla dziennikarzy odbędzie się 11 maja, w gdańskim hotelu Radisson Blu, przy ul. Długi Targ 19.
Zapewniamy udział w oficjalnym rozpoczęciu polsko-irańskiego spotkania o godz. 9 (z możliwością nagrywania wystąpień uczestników) oraz w półgodzinnym briefingu - od godz. 9.30 do godz. 10. Zapewniamy możliwość rejestracji dźwięku oryginalnego oraz tłumaczenia na język polski.

Prosimy o potwierdzenie udziału na adres e-mail rzecznikprasowy@zmpd.pl .
Z przyczyn organizacyjnych prosimy o przybycie najpóźniej do godz. 8.45.

Kontakt: tel. 22 536 10 57

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6061520    Partner - giełda transportowa TimoCom