ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  NAPISALI O NAS  

W Calais potrzebna ochrona Polaków jak na Wyspach

Chodzi o kłopoty polskich kierowców podróżujących przez Kanał La Manche. Ci - jak mówią - są bezbronni wobec ataków koczujących we francuskim Calais imigrantów, coraz bardziej zdesperowanych w swoich próbach przedostania się do Wielkiej Brytanii.

Jak mówi prezes Zrzeszenia Przewoźników Jan Buczek, skala problemu nasila się z dnia na dzień. I wymaga natychmiastowej reakcji:- W przypadku śmierci jednego z naszych rodaków w Wielkiej Brytanii, dwóch wysokich rangą ministrów: spraw wewnętrznych i zagranicznych udaje się do Londynu, a w naszej sprawie mamy do czynienia z milczeniem. Jest to dobry zwiastun, bo jeżeli tam można interweniować, to w naszej sprawie także - podkreśla Buczek.

I m.in. ten argument o interwencji ministrów w Londynie w sprawie ataków na Polaków na Wyspach znalazł się w liście przewoźników do premier Szydło.

Więcej w TOK FM 

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6071091    Partner - giełda transportowa TimoCom