ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  ZOD i zebrania regionalne  

Zebranie regionalne w Szczecinie - 20.09.2016 r. - relacja

 

20 września 2016 r. przewoźnicy z regionu zachodniopomorskiego odbyli, zgodnie ze Statutem ZMPD, zebranie regionalne członków ZMPD.

Dyskusja podczas posiedzenia dotyczyła problemów z przewozami do Rosji i napadów na polskie ciężarówki w Calais. Szczególne emocje wywołała jednak inna spawa. Przewoźnicy skarżą się na nieuczciwą konkurencję ze strony firm, które otrzymują dotacje europejskie na zakup pojazdów do transportu na własne potrzeby, a potem wykorzystują ten tabor do świadczenia usług transportowych. To ewidentne łamanie prawa i ZMPD będzie monitorować problem. Dyskusja zakończyła się wnioskiem, że trzeba dokumentować takie przypadki i zgłaszać je odpowiednim organom administracji.

Organy Statutowe ZMPD reprezentowali w Szczecinie prezes Jan Buczek, członkowie Zarządu ZMPD Jerzy Szepietowski i Artur Kamiński oraz Małgorzata Zdrodowska, wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej. Merytoryczną część spotkania poprzedził obszerną informacją na temat sytuacji w transporcie dyrektor Departamentu Transportu ZMPD Tadeusz Wilk.
 
W regionie zachodniopomorskim do ZMPD należy 52 przewoźników. W zebraniu regionalnym uczestniczyło siedmiu. Przewodniczącym obrad był Marcin Kobylarz, na co dzień przewodniczący regionu zachodniopomorskiego. W trakcie obrad odebrał on z rąk Jana Buczka Dyplomy Honorowe IRU dla dwóch wyróżniających się kierowców ze swojej firmy: Bogusława Majchrzaka i Bogumiła Napierały.

Opr. ZMPD/SJ

TAGI: zebrania regionalne  
Więcej na ten temat...
Przeprowadzono zebrania regionalne
  DATA: 2007-08-03
Zebrania Regionalne ZMPD 2010
  DATA: 2010-04-22
Rozpoczęły się zebrania regionalne ZMPD
  DATA: 2012-06-05
Zebrania regionalne - wrzesień 2012
  DATA: 2012-10-01
   


     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6071101    Partner - giełda transportowa TimoCom