ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  NAPISALI O NAS  

Przewozy z Rosją: jaki będzie kontyngent dla przewoźników?

Ustalenia dotyczące kontyngentu zezwoleń na przewozy drogowe między Polską a Rosją na 2017 rok mają zapaść 10 listopada w Polsce.

Do tego czasu strona polska będzie obserwowała, czy Rosjanie przestrzegają instrukcji dla służb kontrolnych i przewoźników, która określa zasady wykonywania przewozów i rodzaj zezwoleń na nie.

Rosjanie już w kwietniu zobowiązali się zmienić rozporządzenie w sprawie kontroli transportu, tak żeby nie eliminować polskich przewoźników z tamtejszego rynku. Jednak go nie przestrzegali i nie podpisali instrukcji dla własnych służb kontrolnych.

̶  Polskim przewoźnikom drogowym nie jeździ się łatwo do i po Rosji - przyznaje Anna Wrona, rzecznik prasowy Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Więcej na stronie Polskiego Radia

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6071091    Partner - giełda transportowa TimoCom