ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Holandia: uwaga na tunele

Jak można przeczytać na stronie Fakty.nl - jedenaście tysięcy razy zamykano w ubiegłym roku holenderskie drogi z powodu zbyt wysokich ciężarówek, które nie zdołały się zmieścić w tunelu.

Wszystkie tunele w Holandii są wyposażone w specjalne czujniki, które wysyłają kierowcy sygnał, jeśli jego pojazd jest zbyt wysoki. Gdy kierowca mimo to będzie jechał dalej, automatycznie wysuwa się bariera, która doprowadza do zamknięcia drogi. Na ponowne otwarcie trzeba czekać nawet do 20 minut.

Zdecydowanie najwięcej problemów odnotowano przy Velsertunnel w pobliżu IJmuiden. Droga była tam zamykana aż 8 677 razy.

Poniżej załączamy ulotkę przygotowaną przez holenderskie ministerstwo transportu. Polecamy zapoznanie się z jej treścią.


 Pobierz
Holandia - ulotka dot. przejazdu przez tunele
     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6115853    Partner - giełda transportowa TimoCom