ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Dyplomy Honorowe IRU - kandydatury do 31 sierpnia br.

Od 1969 roku Międzynarodowa Unia Transportu Drogowego (IRU) przyznaje dyplomy honorowe i odznaki dla najlepszych kierowców transportu pasażerskiego lub towarowego z firm, które należą do krajowych zrzeszeń przewoźników - członków IRU. Dyplom może również otrzymać właściciel firmy transportowej, który kieruje pojazdami należącymi do tej firmy. Kierowcy kandydujący do dyplomu i odznaczenia IRU muszą spełniać wysokie wymagania określone w Regulaminie.

Można już zgłaszać kandydatury najlepszych kierowców w międzynarodowym transporcie drogowym za 2017 rok. Termin przesyłania informacji o kandydatach do odznaczenia upływa 31 sierpnia 2017 roku.

Informacje należy przekazywać za pośrednictwem strony internetowej Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego. Następnie IRU w porozumieniu z ZMPD dokona ostatecznego wyboru kandydatów.
Zgłoszenia kandydata dokonuje się poprzez wypełnienie kwestionariusza na stronie IRU, który jest w języku angielskim oraz polskim. Aktywny link znajduje się w newsletterze członkowskim.

W przypadku nieprawidłowego wypełniania kwestionariusza, jak również przesłania tych dokumentów po upływie ww. terminu, kandydatury nie zostaną przyjęte przez IRU ze względów formalnych.

W załączniku przekazujemy regulamin przyznania dyplomu i odznaki IRU dla najlepszych kierowców.

Link do komunikatu w newsletterze członkowskim

Oprac. ZMPD/DTR/KM
Źródło: IRU


 Pobierz
Regulamin 2017
     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6114361    Partner - giełda transportowa TimoCom