ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Zawody kierowców uświetniły jubileusz BAMAP-u

W dniach 8-9 września 2017 r. w Brześciu odbyła się 10 edycja zawodów w kierowaniu zestawami ciężarowymi, zorganizowana przez Białoruskie Stowarzyszenie BAMAP. Wydarzenie było jednym z elementów imprez towarzyszących Jubileuszowi 25-lecia tej organizacji.

Kierowcy rywalizowali m.in. w zawodach na najbardziej ekonomiczną jazdę. Przed częścią praktyczną odbywały się eliminacje m.in. z zakresu teorii dotyczącej wiedzy o Konwencji TIR, AETR, mocowania ładunków oraz eksploatacji tachografu cyfrowego.

W charakterze gości honorowych w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ZMPD i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników z Białej Podlaski. Przedstawiciel Zrzeszenia wręczył drużynie z Witebska puchar ufundowany przez ZMPD w kategorii „Dla zespołu z najlepszymi perspektywami dalszego rozwoju”. 

Inf. własna ZMPD. Oprac. MJ

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6061514    Partner - giełda transportowa TimoCom