ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia Przewoźników Galicja

W dniach 8-9 września 2017 r. w Tęgoborzy odbyły się uroczystości związane z 15-leciem istnienia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych Galicja.

Jubileusz był doskonałą okazją nie tylko do świętowania i wspomnień, lecz także do szukania rozwiązań dotyczących aktualnych problemów międzynarodowego transportu drogowego. Służyła temu konferencja z udziałem przedstawicieli administracji państwowej pt. „Bezpieczeństwo w transporcie drogowym – sytuacja polskiego transportu w świetle nowych i projektowanych regulacji prawnych w UE”. Podczas dyskusji poruszono m.in. kwestie związane z protekcjonizmem w transporcie ładunków w Europie, a także bezpieczeństwem przewozu ładunków, naczepy i samochodu w świetle kłopotów imigracyjnych i aktów wandalizmu. Uczestnicy konferencji sporo czasu poświęcili również warunkom pracy kierowców i ich wpływu na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, płacy minimalnej w różnych państwach UE, a także szkolnictwu zawodowemu jako podstawy bezpieczeństwa w transporcie drogowym.
 
W czasie konferencji dyrektor Departamentu Transportu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Tadeusz Wilk przedstawił informacje dotyczące prac Trójstronnego Zespołu ds. Transportu Drogowego oraz wręczył honorowe odznaki IRU kierowcom, którzy wyróżnili się nienagannym przebiegiem kariery zawodowej.

W wieczornej sesji odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i branżowych, a całość zakończył występ Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce składa kolegom z OSPDG Galicja z prezesem Stowarzyszenia Piotrem Litwińskim na czele serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu i życzy kolejnych lat sukcesów w codziennej pracy.

Inf. własna. Opr. SJ

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 5937590    Partner - giełda transportowa TimoCom