ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit podał się do dymisji

Wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit podał się do dymisji. Jak poinformowała „Rzeczpospolita”, dymisja została już przyjęta przez premier Beatę Szydło. Jej przyczyną były sprawy osobiste – poinformował rzecznik rządu.

Jerzy Szmit w ministerstwie infrastruktury i budownictwa zajmował się m.in. sprawami budowy dróg i transportu drogowego. Koordynował też rozmowy dotyczące transportu drogowego z Rosją.

***

Wiceminister Szmit aktywnie działał na rzecz branży międzynarodowego transportu drogowego. Współpracował z ZMPD, włączając się w istotne dla przewoźników sprawy i problemy, których ostatnio przybywało. Szczególnie skuteczne były działania dotyczące rynku rosyjskiego, w tym także ostanie negocjacje polsko-rosyjskie, które zakończyły się pozytywnym dla polskich przewoźników rozwiązaniem.

ZMPD dziękuje za współpracę i życzy wszystkiego dobrego.

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6114351    Partner - giełda transportowa TimoCom