ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Utrudnienia na przejściach granicznych

W październiku i listopadzie należy liczyć się z utrudnieniami na przejściach granicznych w Hrebennem i Koroszczynie. W ostatnich dniach rośnie też czas oczekiwania w Dorohusku.

Hrebenne
Jak już wcześniej informowaliśmy, do 1 listopada 2017 r. ma być prowadzony remont nawierzchni dróg dojazdowych i placów manewrowych w obrębie przejścia granicznego w Hrebennem. Ponadto do 31 października 2017 r. wystąpią czasowe ograniczenia ruchu pojazdów nienormatywnych - w tym okresie będą mogły odbywać się przejazdy pojazdów nienormatywnych o szerokości do 3,5 m.

Koroszczyn
W związku z przebudową drogi dojazdowej do drogi celnej z Terminala Samochodowego w Koroszczynie, mogą nastąpić  utrudnienia w ruchu na tym obszarze od 10 października do końca listopada 2017 r. 
Zakres robót budowlanych, przewidzianych do realizacji w bieżącym roku, wymaga całkowitego zamknięcia dla ruchu fragmentu jezdni na kierunku wyjazdowym z Polski, założono wstępnie, że ruch pojazdów wyjeżdzających z Polski będzie kierowany przez płytę wjazdową do Polski. W chwili obecnej opracowywany jest projekt organizacji ruchu na czas prowadzenia robót. Wstępne założenia tego opracowania przewidują, że szerokość pasa ruchu, na którym możliwy będzie ruch pojazdów, zostanie ograniczona do 2,75 m.
W związku z tym na Terminal Samochodowy w Koroszczynie wjechać będą mogły pojazdy o szerokości do 2,60 m.

Długi czas oczekiwania
Na przejściu w Dorohusku czas oczekiwania wynosi obecnie 5 do 8 godzin, natomiast  w Hrebennem i Korczowej na wjazd do Polski trzeba czekać ok. 6 godzin.

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6114350    Partner - giełda transportowa TimoCom