ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

UK: zakaz parkowania w Ashford na A20

Kierowcy samochodów ciężarowych nie będą mogli parkować w  nocy w Ashford przy drodze A20 - informuje kentonline.co.uk . Już obecnie  obowiązuje zakaz nocnego parkowania  w ,,Ashford Business Park”  i  ,,Orbital Park” w Sevington, także w ,,Ellingham Industrial Estate” i ,,Wotton Road”.

Nowy zakaz ma być wprowadzony między Charing i rondem the Drovers. Zakaz wprowadzają władze lokalne na okres próbny 18 miesięcy z powodów licznych i długotrwałych skarg okolicznych mieszkańców na hałasujące blisko ich domów i skrzyżowań samochody ciężarowe. Według przekazanych ifnoramcji zakaz ten jest początkiem ogólnokrajowej inicjatywy, którą naśladować będą inne władze lokalne. Zakaz będzie obowiązywał od 20.00 do 7.00 od poniedziałku do piątku. Na osiedlach przemysłowych w sobotę i niedzielę  będzie obowiązywał przez 24 h. Kara za złamanie zakazu to 250 funtów, można spodziwać się również, że lokalne służby będą zakładały blokady na pojazdy. Zakaz ten jest kolejnym krokiem, po tym jak w tym obszarze w 2015 roku wprowadzono zakaz parkowania z uruchomionymi silnikami.

Duża akcja informacyjna o nowych zasadach ma być przeprowadzona w porcie Dover, jak również w terminalach operatora Eurotunelu.

Oprac. ZMPD/DTR/TM

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6114350    Partner - giełda transportowa TimoCom