ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE  

Zmiany w kodeksie celnym – szkolenie

Od 1 stycznia 2018 r. na terenie Euroazjatyckiej Unii Celno-Gospodarczej wejdą w życie zmiany w kodeksie celnym. By odpowiednio przygotować do nich przewoźników, ZMPD zorganizowało szkolenia w tej sprawie. Odbyły się one 24 października w Białymstoku i dzień później w Warszawie.
 
Szkolenie przeprowadzili - przedstawiciel Głównego Urzędu Ceł Republiki Białoruś Andrei Płanin oraz przedstawiciel Regionalnej Izby Celnej regionu grodzieńskiego Iwan Teleszyński. Przekazali oni informacje o najważniejszych zmianach w Kodeksie Celnym, a także o planowanych zmianach w obsłudze transportu ładunków przez granicę Unii Celnej.

Przewoźnicy dowiedzieli się także o możliwości skrócenia odprawy granicznej przez skorzystanie z odprawy na terminalu logistycznym Bruzgi-2.

W szkoleniach poza przedsiębiorcami wzięli także udział przedstawiciele administracji celno-skarbowej z Białegostoku i Warszawy.

Opr. ZMPD/COS/EJ

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6061534    Partner - giełda transportowa TimoCom