ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychGala Jubileuszowa


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  INFORMACJE   1/224Do produMin. Szmit: działania części krajów UE są nie do przyjęcia »
DATA: 2017-05-19
– Działania niektórych państw członkowskich, które prowadzą do fragmentaryzacji rynku transportowego Unii Europejskiej, są dla nas nie do przyjęcia – podkreślił podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Jerzy Szmit podczas spotkania ze szwedzkim wiceministrem infrastruktury Mattiasem Landgrenem.  
Estonia - opłaty drogowe od 1.01.2018 r. »
DATA: 2017-05-18
Rząd Estonii przyjął nowelizację ustawy wprowadzającą opłaty drogowe dla pojazdów ciężarowych.  
Podpisano porozumienie znoszące wizy dla Ukraińców »
DATA: 2017-05-17
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani i przedstawiciel Malty, która przewodniczy w tym półroczu UE, podpisali w Strasburgu porozumienie o zniesieniu wiz dla obywateli Ukrainy.  
Od 16 maja remont na przejściu w Dorohusku »
DATA: 2017-05-16
Od środy 16 maja w drogowym przejściu granicznym w Dorohusku, na kierunku wjazdowym do Polski, rozpocznie się modernizacja infrastruktury przeznaczonej do odprawy samochodów ciężarowych.  
Trwa strajk włoski członków związku zawodowego ITD »
DATA: 2017-05-12
Do dwóch godzin mogą się wydłużyć kontrole pojazdów w czasie trwającego w tym tygodniu protestu ostrzegawczego Związku Zawodowego Inspekcji Transportu Drogowego. Inspektorzy ITD chcą zyskać uprawnienia służb mundurowych oraz domagają się podwyżek.  
Nowy KPA przyjazny dla przedsiębiorców »
DATA: 2017-05-15
1 czerwca 2017 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego, wprowadzająca szereg ułatwień dla przedsiębiorców.
 
Wyrok TK: jakie dokumenty w firmie są potrzebne  »
DATA: 2017-05-12
Przekazujemy dodatkowe, praktyczne informacje w nawiązaniu do naszych poprzednich komunikatów w sprawie zasad wypłaty diet i ryczałtów za nocleg dla kierowców po wyroku Trybunału Konstytucyjnego.  
Min. Skrzydło: delegowanie nie powinno obejmować kierowców »
DATA: 2017-05-11
10 maja 2017 r. wiceminister infrastruktury i budownictwa Justyna Skrzydło spotkała się w Lizbonie z sekretarzem stanu w Ministerstwie Planowania i Infrastruktury Republiki Portugalii Guilhermem Waldemarem Goulão dos Reis D´Oliveirą Martinsem.  
Trwa 4. Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego »
DATA: 2017-05-11
4. Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to inicjatywa Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych, która w tym roku przypada na dni 8-14 maja. 
Bezledy: remont na przejściu granicznym »
DATA: 2017-05-09
Jak informuje Straż Graniczna na przejściu granicznym z Obwodem Kaliningradzkim w Bezledach ruszyła nowa inwestycja – terminal odpraw dla autobusów. 
   archiwum     1/224 »
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 5637305    Partner - giełda transportowa TimoCom