ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  60-lecie ZMPD  

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
nad Jubileuszem 60-lecia

Zarząd Zrzeszenia Międzynarodowych
Przewoźników Drogowych w Polsce

zaprasza członków Zrzeszenia
na galę 60-lecia naszej organizacji


Uroczystość odbędzie się 16 września 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Rozpocznie się o godz. 17.00 od części oficjalnej oraz uroczystego przyjęcia z występami znakomitych artystów. Zakończenie planowane jest na godz. 3.00.

W uroczystościach weźmie udział około 1 800 osób. Obok członków ZMPD gościć będziemy przedstawicieli administracji publicznej, parlamentarzystów, przedstawicieli organizacji międzynarodowych, w tym zrzeszających zagranicznych przewoźników drogowych, a także naszych wieloletnich partnerów, działających w branży transportu drogowego, m.in. producentów ciągników siodłowych i naczep oraz operatorów kart paliwowych i ubezpieczycieli.


ATRAKCJE


Aby goście poczuli się wyjątkowo, zadbaliśmy o niezwykłe otoczenie taneczno-akrobatycznego show przygotowanego specjalnie na potrzeby tego wieczoru.
Imprezę uświetnią ponadto występy wykonawców: chór Sound’n’Grace, wykonujący muzykę gospel, soul R&B i funk, piosenkarka i autorka wielu przebojów Margaret oraz projekt muzyczny The Glam Ladies.

REJESTRACJA

Licząc na wspólne świętowanie tak znaczącego jubileuszu naszej organizacji, chcielibyśmy Państwa poinformować, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest dokonanie wcześniejszej rejestracji oraz uregulowanie składki członkowskiej. Opłata od dwuosobowego zaproszenia wynosi 200 zł brutto.

Formularz rejestracyjny dostępny jest poniżej. Po wypełnieniu należy odesłać go na adres e-mail: 60-lecie@zmpd.pl lub na numer faksu (22) 536 10 25.Po dokonaniu wstępnej rejestracji prześlemy do Państwa fakturę, a jej zapłacenie stanowić będzie formalne potwierdzenie Państwa udziału w uroczystościach. O udziale w uroczystościach decyduje kolejność wnoszenia opłat.

Po uiszczeniu opłaty Biuro ZMPD prześle Państwu oficjalne, imienne zaproszenie oraz informację dotyczącą możliwości zarezerwowania miejsca przy konkretnym stoliku.

Na ewentualne pytania odpowiemy telefonicznie pod numerem 22 536 10 20. 

HOTELE

W związku z uroczystymi obchodami jubileuszu 60-lecia ZMPD sugerujemy, aby osoby biorące udział w uroczystościach dokonywały rezerwacji noclegów w poszczególnych hotelach w Warszawie. ZMPD nie zapewnia noclegów, ani też nie pokrywa kosztów noclegów osób biorących udział w uroczystościach. Jednakże informujemy, iż dla Państwa wygody biuro ZMPD wynegocjowało specjalne ceny noclegów w sześciu  (6) hotelach, których lokalizację znajdą Państwo na poniższej mapce.  

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji w ww. hotelach. Dla uczestników jubileuszu 60-lecia ZMPD z tych hoteli będą zorganizowane bezpłatne transfery do/z Warszawskiego Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, gdzie odbędzie się uroczysta Gala. 
Szczegółowe informacje dotyczące godzin odjazdu autokarów z poszczególnych hoteli zostaną podane na naszej stronie w późniejszym terminie.


Zapraszamy 
 

   « powrót
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 5716958    Partner - giełda transportowa TimoCom