ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli










ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt





  MENU ZMPD  


  DELEGACI  

Podział terytorialny na regiony ZMPD

Podział terytorialny na regiony ZMPD

 

Region

Powiat

1

DOLNOŚLĄSKI

wszystkie w województwie dolnośląskim

2

KUJAWSKO-POMORSKI

wszystkie w województwie kujawsko-pomorskim

3

LUBELSKI

wszystkie w województwie lubelskim

4

LUBUSKI

wszystkie w województwie lubuskim

5

ŁÓDZKI

wszystkie w województwie łódzkim

6

MAŁOPOLSKI

wszystkie w województwie małopolskim

7

OPOLSKI

wszystkie w województwie opolskim

8

PODKARPACKI

wszystkie w województwie podkarpackim

9

PODLASKI

wszystkie w województwie podlaskim

10

POMORSKI

wszystkie w województwie pomorskim

11

ŚLĄSKI

wszystkie w województwie śląskim

12

ŚWIĘTOKRZYSKI

wszystkie w województwie świętokrzyskim

13

WARMIŃSKO-MAZURSKI

wszystkie w województwie warmińsko-mazurskim

14

WIELKOPOLSKI

wszystkie w województwie wielkopolskim

15

ZACHODNIO-POMORSKI

wszystkie w województwie zachodnio-pomorskim

16

 

 

 

MAZOWIECKI I

 

 

 

Warszawski

Warszawski Zachodni

Pruszkowski

Sochaczewski

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAZOWIECKI II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciechanowski

Gostyniński

Legionowski

Makowski

Mławski

Nowodworski

Ostrołęcki

Ostrowski

Płocki

Płoński

Przasnyski

Pułtuski

Sierpecki

Sokołowski

Węgrowski

Wołomiński

Wyszkowski

Żuromiński

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAZOWIECKI III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Białobrzeski

Garwoliński

Grodziski

Grójecki

Kozienicki

Lipski

Łosicki

Miński

Otwocki

Piaseczyński

Przysuski

Radomski

Siedlecki

Szydłowiecki

Zwoleński

Żyrardowski

Delegaci ZMPD

 

Delegaci ZMPD na kadencję 2014 - 2018
Nazwisko i imięRegion
1SIEŃKO ZygmuntDOLNOŚLĄSKI
2WIECZOREK GrzegorzDOLNOŚLĄSKI
3ZŁOTKOWSKI WojciechDOLNOŚLĄSKI
4CADER MirosławKUJAWSKO-POMORSKI
5GRZELAK TadeuszKUJAWSKO-POMORSKI
6JAKUBOWSKI MariuszKUJAWSKO-POMORSKI
7JĘDRYCH AdamKUJAWSKO-POMORSKI
8KORFANTY EwaKUJAWSKO-POMORSKI
9KOWALSKI ZdzisławKUJAWSKO-POMORSKI
10BLICHARSKI KrzysztofLUBELSKI
11BOGUCKI ArkadiuszLUBELSKI
12BORYCHOWSKI AndrzejLUBELSKI
13CELIŃSKI AlfredLUBELSKI
14CIOŁEK MarcinLUBELSKI
15FRĄC PiotrLUBELSKI
16GAJDA MariuszLUBELSKI
17GAJOWNIK TadeuszLUBELSKI
18HAŁAJKO HenrykLUBELSKI
19IZDEBSKI TadeuszLUBELSKI
20JAKONIUK JarosławLUBELSKI
21JANUS JerzyLUBELSKI
22KOPIŚ AndrzejLUBELSKI
23KOSTJAN SławomirLUBELSKI
24KOT WojciechLUBELSKI
25KOŻUCH ZbigniewLUBELSKI
26KUCZYŃSKI MaciejLUBELSKI
27LESZCZYŃSKI EdwardLUBELSKI
28ŁUKASIK AdamLUBELSKI
29ŁUKASIK ŁukaszLUBELSKI
30MALISZEWSKI KrzysztofLUBELSKI
31MATEŃKO StanisławLUBELSKI
32MAZUREK MarekLUBELSKI
33MITURA MichałLUBELSKI
34OLESIEJUK WiesławLUBELSKI
35OLSZEWSKI KrzysztofLUBELSKI
36OZYGAŁA MariuszLUBELSKI
37PANASIUK AnnaLUBELSKI
38POWALSKI LeszekLUBELSKI
39POWALSKI RomanLUBELSKI
40PRZYBYSZ LeszekLUBELSKI
41RADZIKOWSKI SławomirLUBELSKI
42SAWICKI HenrykLUBELSKI
43SIERHEJ RomanLUBELSKI
44SIUJ AndrzejLUBELSKI
45STĘPNICKA ZofiaLUBELSKI
46STĘPNICKI JanLUBELSKI
47STĘPNICKI SławomirLUBELSKI
48STĘPNICKI TomaszLUBELSKI
49SULEJ JacekLUBELSKI
50SYLIWONIUK KazimierzLUBELSKI
51ŚLIWA EwaLUBELSKI
52ZABIELSKI ZbigniewLUBELSKI
53CZĘSTOCHOWSKI KrzysztofLUBUSKI
54PITURA JózefLUBUSKI
55DEPCZYŃSKI JacekŁÓDZKI
56GŁOWINKOWSKA JolantaŁÓDZKI
57HELBIK DariuszŁÓDZKI
58KACZMARCZYK GerardŁÓDZKI
59KARPIŃSKI RyszardŁÓDZKI
60OLEJNICZAK GrzegorzŁÓDZKI
61PRZYGODZKI ArturŁÓDZKI
62STOPA BogusławŁÓDZKI
63SZEWCZYK EugeniuszŁÓDZKI
64TADEUSIAK DariuszŁÓDZKI
65ZIÓŁKOWSKI MarekŁÓDZKI
66KAPCIA Marek MAŁOPOLSKI
67KARDAS Wojciech MAŁOPOLSKI
68KLIMEK Andrzej MAŁOPOLSKI
69KUSIEK Jan MAŁOPOLSKI
70LITWIŃSKI Piotr MAŁOPOLSKI
71ŁOZIŃSKI Adam MAŁOPOLSKI
72MIŚ MarianMAŁOPOLSKI
73OLSZAŃSKI KazimierzMAŁOPOLSKI
74PAŹDZIORKO Jan MAŁOPOLSKI
75ZIAJA Tomasz MAŁOPOLSKI
76BUCZEK JanMAZOWIECKI I
77FELCZAK MarcinMAZOWIECKI I
78FELCZAK StanisławMAZOWIECKI I
79GASZEWSKI WitoldMAZOWIECKI I
80GRUSZECKI MirosławMAZOWIECKI I
81JANKOWSKI LechMAZOWIECKI I
82KACZOROWSKI ŁukaszMAZOWIECKI I
83KACZOROWSKI MirosławMAZOWIECKI I
84KALISIAK TomaszMAZOWIECKI I
85KAMIŃSKI ArturMAZOWIECKI I
86NAGŁOWSKI TomaszMAZOWIECKI I
87NITEK RobertMAZOWIECKI I
88PASTUSZKO BogdanMAZOWIECKI I
89SIENICKI WojciechMAZOWIECKI I
90SOBCZUK BarbaraMAZOWIECKI I
91WYLOT WojciechMAZOWIECKI I
92ZIMNY BogusławMAZOWIECKI I
93BAGIŃSKA IwonaMAZOWIECKI II
94BORKOWSKI JacekMAZOWIECKI II
95BORKOWSKI RyszardMAZOWIECKI II
96CZAJKOWSKI PiotrMAZOWIECKI II
97DŁUGOŁĘCKI PiotrMAZOWIECKI II
98DOBRZYŃSKI ZbigniewMAZOWIECKI II
99DRZYZGUŁA RobertMAZOWIECKI II
100DUCKI KazimierzMAZOWIECKI II
101GADOMSKI TadeuszMAZOWIECKI II
102GAJDA JanMAZOWIECKI II
103GAŁĄZKA SylwesterMAZOWIECKI II
104GĘSINA JanuszMAZOWIECKI II
105IWANICKI MariuszMAZOWIECKI II
106JAGODZIŃSKI EugeniuszMAZOWIECKI II
107JAREMA PawełMAZOWIECKI II
108KASK JanMAZOWIECKI II
109KOZŁOWSKI PawełMAZOWIECKI II
110LEKOWSKI MirosławMAZOWIECKI II
111MIERZEJEWSKI StanisławMAZOWIECKI II
112OPALACH WiesławMAZOWIECKI II
113OSTROWSKI TomaszMAZOWIECKI II
114PANASZKIEWICZ PawełMAZOWIECKI II
115POWIERZA MarekMAZOWIECKI II
116SAWICZ ZbigniewMAZOWIECKI II
117SIDORZAK RyszardMAZOWIECKI II
118STRZAŁA KrzysztofMAZOWIECKI II
119STRZAŁA StanisławMAZOWIECKI II
120DZWONKOWSKI SławomirMAZOWIECKI II
121SZCZUBEŁEK BogdanMAZOWIECKI II
122SZEPIETOWSKI JerzyMAZOWIECKI II
123ŚLUBOWSKI StefanMAZOWIECKI II
124TYSZKA StanisławMAZOWIECKI II
125WILK AndrzejMAZOWIECKI II
126WOJCIECHOWSKI IreneuszMAZOWIECKI II
127WÓJCIK DariuszMAZOWIECKI II
128ZAWADZKI MarekMAZOWIECKI II
129BOLESTA KrzysztofMAZOWIECKI III
130BORUTA AnetaMAZOWIECKI III
131BOŚ HannaMAZOWIECKI III
132CZARKOWSKI AntoniMAZOWIECKI III
133DMITRUK BogusławMAZOWIECKI III
134DOMAŃSKI DominikMAZOWIECKI III
135FEDORUK ElżbietaMAZOWIECKI III
136
137GAŁECKI SzczepanMAZOWIECKI III
138JASZCZUR WaldemarMAZOWIECKI III
139JUSZCZUK SławomirMAZOWIECKI III
140KASJANIUK BogdanMAZOWIECKI III
141KASSJANIUK MariuszMAZOWIECKI III
142KUCEWICZ GAŁACH JoannaMAZOWIECKI III
143ŁUKASIEWICZ SławomirMAZOWIECKI III
144MAZURUK AdamMAZOWIECKI III
145MIECHOWIECKI MarekMAZOWIECKI III
146MOCZULSKI DariuszMAZOWIECKI III
147MOLICKI MirosławMAZOWIECKI III
148NOWOSIELSKA AgnieszkaMAZOWIECKI III
149OLEKSIUK JanMAZOWIECKI III
150PACZUSKI DariuszMAZOWIECKI III
151PAWŁOWSKI AndrzejMAZOWIECKI III
152PIEŃKOWSKI LeszekMAZOWIECKI III
153PIETRAN MarcinMAZOWIECKI III
154ROZWADOWSKI JarosławMAZOWIECKI III
155RYCHLIK KarolMAZOWIECKI III
156SAJNA TeresaMAZOWIECKI III
157SĘK WojciechMAZOWIECKI III
158STEFANIUK EwaMAZOWIECKI III
159STEFANIUK PrzemysławMAZOWIECKI III
160TARASIUK SzczepanMAZOWIECKI III
161TOBOTA PiotrMAZOWIECKI III
162TROCHIMIUK SylwesterMAZOWIECKI III
163WERESZCZYŃSKI MichałMAZOWIECKI III
164WOJTCZUK JoannaMAZOWIECKI III
165GIZIŃSKI WojciechOPOLSKI
166STELMACHOWSKI JózefOPOLSKI
167BARAN Czesław PODKARPACKI
168CHRUNIK JózefPODKARPACKI
169CZAJA KazimierzPODKARPACKI
170FURMANEK TadeuszPODKARPACKI
171HNAT RobertPODKARPACKI
172KUCA Andrzej PODKARPACKI
173ŁYSZCZEK Lesław PODKARPACKI
174BUTKIEWICZ RyszardPODLASKI
175BYGLEWSKI AdamPODLASKI
176GABER JózefPODLASKI
177JUREWICZ JarosławPODLASKI
178JURKIN JerzyPODLASKI
179KICEL GrzegorzPODLASKI
180KONDRACKI AndrzejPODLASKI
181KOPICZKO MarekPODLASKI
182KUNA JanPODLASKI
183KUSNERZ WojciechPODLASKI
184PRUSZYŃSKI HenrykPODLASKI
185WARDECKI JanPODLASKI
186WIŚNIEWSKI TadeuszPODLASKI
187ZDRODOWSKA MałgorzataPODLASKI
188ŻERO WładysławPODLASKI
189ERON MarekPOMORSKI
190FROLIKÓW WiesławPOMORSKI
191KOPCZYŃSKI PiotrPOMORSKI
192ŁACNY JanuszPOMORSKI
193REJEK TomaszPOMORSKI
194DOMAGAŁA JadwigaŚLĄSKI
195FOLWACZNY JerzyŚLĄSKI
196KRZYŻANOWSKI HenrykŚLĄSKI
197KULIGOWSKI MirosławŚLĄSKI
198LEWANDOWSKA KorneliaŚLĄSKI
199LIS PrzemysławŚLĄSKI
200NOWROTEK AndrzejŚLĄSKI
201OZIMEK PiotrŚLĄSKI
202SOBOŃ Edward ŚWIĘTOKRZYSKI
203SOBOŃ Krzysztof ŚWIĘTOKRZYSKI
204SORNAT Bonifacy ŚWIĘTOKRZYSKI
205WŁODARCZYK ZbigniewŚWIĘTOKRZYSKI
206ASZYK AndrzejWARMIŃSKO-MAZURSKI
207BRACHUN WładysławWARMIŃSKO-MAZURSKI
208CHEŁSTOWSKI CzesławWARMIŃSKO-MAZURSKI
209KAMIŃSKI BogusławWARMIŃSKO-MAZURSKI
210REISCH AleksanderWARMIŃSKO-MAZURSKI
211BARTOSIAK GrzegorzWARMIŃSKO-MAZURSKI
212SULKOWSKI FeliksWARMIŃSKO-MAZURSKI
213WOJSZ WaldemarWARMIŃSKO-MAZURSKI
214DUTKIEWICZ JanWIELKOPOLSKI
215GUDERSKI LeszekWIELKOPOLSKI
216KUŚMIERCZAK DariuszWIELKOPOLSKI
217MILEWSKI ArkadiuszWIELKOPOLSKI
218MILEWSKI BolesławWIELKOPOLSKI
219SKRZYPEK RobertWIELKOPOLSKI
220GRUNTKOWSKI Janusz WIELKOPOLSKI 
221CHRZANOWSKI StanisławZACHODNIO-POMORSKI
222KOBYLARZ MarcinZACHODNIO-POMORSKI
223SZMYT RomualdZACHODNIO-POMORSKI

 

 

   « powrót
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6114343    Partner - giełda transportowa TimoCom