ZMPD w POLSCE
LOGOWANIE | REJESTRACJA | EN

SEKCJA

Delegaci

SEKCJA

  

Region dolnośląski

  1. SIEŃKO Zygmunt
  2. WIECZOREK Grzegorz
  3. ZŁOTKOWSKI Wojciech

Region kujawsko-pomorski

  1. CADER Mirosław
  2. GRZELAK Tadeusz
  3. JAKUBOWSKI Mariusz
  4. JĘDRYCH Adam
  5. KORFANTY Ewa
  6. KOWALSKI Zdzisław

Region lubelski

  1. BLICHARSKI Krzysztof
  2. BOGUCKI Arkadiusz
  3. BORYCHOWSKI Andrzej
  4. CELIŃSKI Alfred
  5. CIOŁEK Marcin
  6. FRĄC Piotr
  7. GAJDA Mariusz
  8. GAJOWNIK Tadeusz
  9. HAŁAJKO Henryk
  10. IZDEBSKI Tadeusz
  11. JAKONIUK Jarosław
  12. JANUS Jerzy
  13. KOPIŚ Andrzej
  14. KOSTJAN Sławomir
  15. KOT Wojciech
  16. KOŻUCH Zbigniew
  17. KUCZYŃSKI Maciej
  18. LESZCZYŃSKI Edward
  19. ŁUKASIK Adam
  20. ŁUKASIK Łukasz
  21. MALISZEWSKI Krzysztof
  22. MATEŃKO Stanisław
  23. MAZUREK Marek
  24. MITURA Michał
  25. OLESIEJUK Wiesław
  26. OLSZEWSKI Krzysztof
  27. OZYGAŁA Mariusz
  28. PANASIUK Anna
  29. POWALSKI Leszek
  30. POWALSKI Roman
  31. PRZYBYSZ Leszek
  32. RADZIKOWSKI Sławomir
  33. SAWICKI Henryk
  34. SIERHEJ Roman
  35. SIUJ Andrzej
  36. STĘPNICKA Zofia
  37. STĘPNICKI Jan
  38. STĘPNICKI Sławomir
  39. STĘPNICKI Tomasz
  40. SULEJ Jacek
  41. SYLIWONIUK Kazimierz
  42. ŚLIWA Ewa
  43. ZABIELSKI Zbigniew

Region lubuski

  1. CZĘSTOCHOWSKI Krzysztof
  2. PITURA Józef

Region łódzki

  1. DEPCZYŃSKI Jacek
  2. GŁOWINKOWSKA Jolanta
  3. HELBIK Dariusz
  4. KACZMARCZYK Gerard
  5. KARPIŃSKI Ryszard
  6. OLEJNICZAK Grzegorz
  7. PRZYGODZKI Artur
  8. STOPA Bogusław
  9. SZEWCZYK Eugeniusz
  10. TADEUSIAK Dariusz
  11. ZIÓŁKOWSKI Marek

Region małopolski

  1. KAPCIA Marek
  2. KARDAS Wojciech
  3. KLIMEK Andrzej
  4. KUSIEK Jan
  5. LITWIŃSKI Piotr
  6. ŁOZIŃSKI Adam
  7. MIŚ Marian
  8. OLSZAŃSKI Kazimierz
  9. PAŹDZIORKO Jan
  10. ZIAJA Tomasz

Region mazowiecki I

  1. BUCZEK Jan
  2. FELCZAK Marcin
  3. FELCZAK Stanisław
  4. GASZEWSKI Witold
  5. GRUSZECKI Mirosław
  6. JANKOWSKI Lech
  7. KACZOROWSKI Łukasz
  8. KACZOROWSKI Mirosław
  9. KALISIAK Tomasz
  10. KAMIŃSKI Artur
  11. NAGŁOWSKI Tomasz
  12. NITEK Robert
  13. PASTUSZKO Bogdan
  14. SIENICKI Wojciech
  15. SOBCZUK Barbara
  16. WYLOT Wojciech
  17. ZIMNY Bogusław

Region mazowiecki II

  1. BAGIŃSKA Iwona
  2. BORKOWSKI Jacek
  3. BORKOWSKI Ryszard
  4. CZAJKOWSKI Piotr
  5. DŁUGOŁĘCKI Piotr
  6. DOBRZYŃSKI Zbigniew
  7. DRZYZGUŁA Robert
  8. DUCKI Kazimierz
  9. DZWONKOWSKI Sławomir
  10. GADOMSKI Tadeusz
  11. GAJDA Jan
  12. GAŁĄZKA Sylwester
  13. GĘSINA Janusz
  14. IWANICKI Mariusz
  15. JAGODZIŃSKI Eugeniusz
  16. JAREMA Paweł
  17. KASK Jan
  18. KOZŁOWSKI Paweł
  19. LEKOWSKI Mirosław
  20. MIERZEJEWSKI Stanisław
  21. OPALACH Wiesław
  22. OSTROWSKI Tomasz
  23. PANASZKIEWICZ Paweł
  24. POWIERZA Marek
  25. SAWICZ Zbigniew
  26. SIDORZAK Ryszard
  27. STRZAŁA Krzysztof
  28. STRZAŁA Stanisław
  29. SZCZUBEŁEK Bogdan
  30. SZEPIETOWSKI Jerzy
  31. ŚLUBOWSKI Stefan
  32. TYSZKA Stanisław
  33. WILK Andrzej
  34. WOJCIECHOWSKI Ireneusz
  35. WÓJCIK Dariusz
  36. ZAWADZKI Marek

Region mazowiecki III

  1. BOLESTA Krzysztof
  2. BORUTA Aneta
  3. BOŚ Hanna
  4. CZARKOWSKI Antoni
  5. DMITRUK Bogusław
  6. DOMAŃSKI Dominik
  7. FEDORUK Elżbieta
  8. GAŁECKI Szczepan
  9. JASZCZUR Waldemar
  10. JUSZCZUK Sławomir
  11. KASJANIUK Bogdan
  12. KASSJANIUK Mariusz
  13. KUCEWICZ GAŁACH Joanna
  14. ŁUKASIEWICZ Sławomir
  15. MAZURUK Adam
  16. MIECHOWIECKI Marek
  17. MOCZULSKI Dariusz
  18. MOLICKI Mirosław
  19. NOWOSIELSKA Agnieszka
  20. OLEKSIUK Jan
  21. PACZUSKI Dariusz
  22. PAWŁOWSKI Andrzej
  23. PIEŃKOWSKI Leszek
  24. PIETRAN Marcin
  25. ROZWADOWSKI Jarosław
  26. RYCHLIK Karol
  27. SAJNA Teresa
  28. SĘK Wojciech
  29. STEFANIUK Ewa
  30. STEFANIUK Przemysław
  31. TARASIUK Szczepan
  32. TOBOTA Piotr
  33. TROCHIMIUK Sylwester
  34. WERESZCZYŃSKI Michał
  35. WOJTCZUK Joanna

Region opolski

  1. GIZIŃSKI Wojciech
  2. STELMACHOWSKI Józef

Region podkarpacki

  1. BARAN Czesław
  2. CHRUNIK Józef
  3. CZAJA Kazimierz
  4. FURMANEK Tadeusz
  5. HNAT Robert
  6. KUCA Andrzej
  7. ŁYSZCZEK Lesław

Region podlaski

  1. BUTKIEWICZ Ryszard
  2. BYGLEWSKI Adam
  3. GABER Józef
  4. JUREWICZ Jarosław
  5. JURKIN Jerzy
  6. KICEL Grzegorz
  7. KONDRACKI Andrzej
  8. KOPICZKO Marek
  9. KUNA Jan
  10. KUSNERZ Wojciech
  11. PRUSZYŃSKI Henryk
  12. WARDECKI Jan
  13. WIŚNIEWSKI Tadeusz
  14. ZDRODOWSKA Małgorzata
  15. ŻERO Władysław

Region pomorski

  1. ERON Marek
  2. FROLIKÓW Wiesław
  3. KOPCZYŃSKI Piotr
  4. ŁACNY Janusz
  5. REJEK Tomasz

Region śląski

  1. DOMAGAŁA Jadwiga
  2. FOLWACZNY Jerzy
  3. KRZYŻANOWSKI Henryk
  4. KULIGOWSKI Mirosław
  5. LEWANDOWSKA Kornelia
  6. LIS Przemysław
  7. NOWROTEK Andrzej
  8. OZIMEK Piotr

Region świętokrzyski

  1. SOBOŃ Edward
  2. SOBOŃ Krzysztof
  3. SORNAT Bonifacy
  4. WŁODARCZYK Zbigniew

Region warmińsko-mazurski

  1. ASZYK Andrzej
  2. BARTOSIAK Grzegorz
  3. BRACHUN Władysław
  4. CHEŁSTOWSKI Czesław
  5. KAMIŃSKI Bogusław
  6. REISCH Aleksander
  7. SULKOWSKI Feliks
  8. WOJSZ Waldemar

Region wielkopolski

  1. DUTKIEWICZ Jan
  2. GUDERSKI Leszek
  3. KUŚMIERCZAK Dariusz
  4. MILEWSKI Arkadiusz
  5. MILEWSKI Bolesław
  6. SKRZYPEK Robert
  7. GRUNTKOWSKI Janusz 

Region zachodnio-pomorski

  1. CHRZANOWSKI Stanisław
  2. KOBYLARZ Marcin
  3. SZMYT Romuald










Partner strategiczny ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce



ZMPD jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego, istniejącym od 1957 roku.

Formularz kontaktowy

Wyślij


Adres: Aleja Jana Pawla II 78, 00-175 Warszawa
Tel: 22 536 10 20   Fax: 22 536 10 20
E-mail: sekretariat@zmpd.pl

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce



ZMPD jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego, istniejącym od 1957 roku.

Na skróty

-

Regulamin


-

Reklama


-

Usługi ZMPD


-

Sklep ZMPD