ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  Kancelaria w Warszawie  

Informujemy, że radca prawny Paweł Smoręda z kancelarii JMRS Radcowie Prawni w Warszawie posiada rekomendację Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce i świadczy usługi prawne na rzecz członków ZMPD.

Mec. Paweł Smoręda  posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w sprawach związanych w transportem drogowym, jest też autorem publikacji z zakresu prawa transportowego. W szczególności specjalizuje się w problematyce roszczeń wynikających z Konwencji CMR, sprawach kar pieniężnych i licencji w transporcie drogowym, prowadzi także postępowania windykacyjne.

Pomoc prawna świadczona jest odpłatnie po cenach umownych ustalonych między kancelarią a przedsiębiorcą. Wycena każdej ze spraw dokonywana jest indywidualnie i nieodpłatnie w oparciu o nadesłane (pocztą lub e-mailem) materiały. Wycena będzie dokonywana w terminie ok. 3 dni roboczych od dnia dostarczenia wszelkich do niej koniecznych materiałów. Dopiero akceptacja wynagrodzenia radcy prawnego przez zainteresowanego powoduje zawarcie umowy o świadczenie pomocy prawnej w ustalonym zakresie.

Zainteresowani uzyskaniem pomocy prawnej proszeni są o kontakt z biurem ZMPD  (Alicją Chodorowską) pod numerem tel. 22 536-10-56 , adresem e-mail: alicja.chodorowska@zmpd.pl lub bezpośrednio z kancelarią JMRS Radcowie Prawni ul. Olszewska 8/10 00-972 Warszawa, tel./fax. +48 22 646 43 42,  tel. kom. 602 726 141  e-mail: biuro@jmrs.pl .

   « powrót
facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6115859    Partner - giełda transportowa TimoCom