ZMPD w POLSCE
LOGOWANIE | REJESTRACJA | EN

SEKCJA

Kancelaria w Warszawie

SEKCJA

Informujemy, że radca prawny Paweł Smoręda z kancelarii JMRS Radcowie Prawni w Warszawie posiada rekomendację Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce i świadczy usługi prawne na rzecz członków ZMPD.

   

SEKCJA

Mec. Paweł Smoręda  posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w sprawach związanych w transportem drogowym, jest też autorem publikacji z zakresu prawa transportowego. W szczególności specjalizuje się w problematyce roszczeń wynikających z Konwencji CMR, sprawach kar pieniężnych i licencji w transporcie drogowym, prowadzi także postępowania windykacyjne.
 
Pomoc prawna świadczona jest odpłatnie po cenach umownych ustalonych między kancelarią a przedsiębiorcą. Wycena każdej ze spraw dokonywana jest indywidualnie i nieodpłatnie w oparciu o nadesłane (pocztą lub e-mailem) materiały. Wycena będzie dokonywana w terminie ok. 3 dni roboczych od dnia dostarczenia wszelkich do niej koniecznych materiałów. Dopiero akceptacja wynagrodzenia radcy prawnego przez zainteresowanego powoduje zawarcie umowy o świadczenie pomocy prawnej w ustalonym zakresie.
 
Zainteresowani uzyskaniem pomocy prawnej proszeni są o kontakt z biurem ZMPD  (Alicją Chodorowską) pod numerem tel. 22 536-10-56 , adresem e-mail: alicja.chodorowska@zmpd.pl lub bezpośrednio z kancelarią JMRS Radcowie Prawni ul. Olszewska 8/10 00-972 Warszawa, tel./fax. +48 22 646 43 42,  tel. kom. 602 726 141  e-mail: biuro@jmrs.pl .

# Tagi użyte w informacji:


Partner strategiczny ZMPD

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w PolsceZMPD jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego, istniejącym od 1957 roku.

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w PolsceZMPD jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego, istniejącym od 1957 roku.

Na skróty

-

Regulamin


-

Reklama


-

Usługi ZMPD


-

Sklep ZMPD