ZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychZMPD - Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników DrogowychPrzedstawicielstwo w Brukseli


ZMPDTIRBranżaSzkoleniae-SklepUsługi"Przewoźnik"OgłoszeniaKatalog FirmKontakt

  MENU ZMPD  


  NAPISALI O NAS  

Podstawowe zmartwienia polskich przewoźników

Minister Andrzej Adamczyk zapowiada wyjazd do Calais w obronie polskich kierowców. Polska negocjuje warunki wykonywania przewozów samochodowych do Rosji i przyszłoroczne kontyngenty zezwoleń do Kazachstanu.

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zażądało spotkania z francuskim ambasadorem i przywrócenia bezpieczeństwa dla kierowców przejeżdżających przez terminal promowy w Calais. Wiceminister Jerzy Szmit stwierdził, że po spotkaniu minister Andrzej Adamczyk pojedzie do Calais, aby na miejscu zorientować się w sytuacji.

(...) Także prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych Jan Buczek uważa, że Francji nie zależy na rozwiązaniu problemu napadów na kierowców, o czym świadczy wieloletnia bezczynność władz.

Czytaj cały artykuł w Rzeczpospolitej

     
   « powrót

facebook.com/ZMPDwPolsce
youtube.com/user/ZMPD
e-sklep ZMPD
HU-GO
 
 


Regulamin   |    Mapa serwisu   |    Adobe Reader   |    Reklama   |    Wszystkich wejść: 6061510    Partner - giełda transportowa TimoCom