INFO:
Zaloguj się w portalu zmpd.pl
Zarejestruj się w portalu zmpd.pl
Aktualności
Bośnia i Hercegowina: zagrożenia na drogach
Po obfitych opadach deszczu w Bośni i Hercegowinie wzrósł poziom rzek, możliwe są lokalne osunięcia gruntu, a na trasach górskich – niebezpieczeństwo spadających kamieni.
Obfite opady deszczu w Bośni i Hercegowinie doprowadziły w ostatnim czasie do podniesienia poziomu rzek, szczególnie w południowej (Mostar) i płn.-zach. części kraju (m. in. Doboj i Sanski Most).Służby meteorologiczne zapowiadają, że w najbliższym dniach deszczowa pogoda utrzyma się, co wpłynie na wzrost zagrożenia powodziowego w BiH. Sytuacja na drogach BiH pozostaje trudna i zalecane jest zachowanie szczególnej ostrożności: możliwe są lokalne osunięcia gruntu, a na trasach górskich – niebezpieczeństwo spadających kamieni.
Źródło: MSZ/Ambasada RP w Sarajewie
Filtr info.
Popularne tagi
Tagi abc..
Ceny ON
Waluty
Partner strategiczny ZMPD
Partnerzy
Należymy do
Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce
NIP: 522-000-21-10KRS: 109043REGON: 007026497Al. Jana Pawła II 7800-175 Warszawasekretariat@zmpd.pltel. +48 22 536 10 00
Na skróty